Link do platformy zakupowej obowiązujący od 01.01.2023 r., na której znajdują się wszystkie aktualne postępowania

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które wymuszają od 01.01.2021 r. elektronizację zamówień publicznych, uruchamiamy Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznychdo których mają zastosowanie przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych.

 

W postępowaniach prowadzonych zgodnie z Prawem zamówień publicznych (Pzp) wymagane będzie podpisanie oferty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym w zależności od procedury.

 

Dodatkowo, zawsze będą Państwo mogli monitorować nasze otwarte postępowania na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/zuo_siedlce.

 

Aby składać oferty, nie muszą Państwo jako Wykonawcy zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęcamy do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców.

 

Jedyny wymóg do spełnienia potrzebny z Państwa strony, by móc składać oferty,  to dostęp do Internetu oraz jednej z najpopularniejszych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer,Mozilla Firefox, Google Chrome. Dodatkowo w zamówieniach zgodnych z Pzp powyżej progów unijnych wymagany jest ważny kwalifikowany podpis elektroniczny (wymóg prawny w całej Unii Europejskiej). 

 

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus pod nr tel. 22 101 0202 (pn-pt od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo wsparcie techniczne od operatora platformy.

 

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami, przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

 

Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp poprzez link:

https://platformazakupowa.pl/pn/zuo_siedlce